0

استر کیسه خواب چیست؟

بازدید 1705
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

یکی از خوانندگان برای ما ایمیلی ارسال کرده و از ما سوال کرده است که «استر کیسه خواب» چیست؟ و آیا باید یکی از آن‌ها را خریداری کنند یا نه. از این که بتوانیم کمک کنیم، خوشحالیم! اول از همه این که آستر، در واقع آسنری است که داخل یک کیسه خواب قرار می‌دهید. آن‌ها اغلب از جنس ابریشم یا پشمی هستند. دلایل متعددی برای استفاده از یک استر کیسه خواب وجود دارد. در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

۱- طولانی‌تر کردن عمر کیسه خواب

اگر یک کیسه خواب با کیفیت متوسط یا عالی دارید، حتماً از دستورالعمل‌های شستشوی موجود بر محصول به خوبی می‌دانید که با هر بار شستشو، عمر کیسه خواب کم‌تر می‌شود زیرا هم ماده پرکننده و هم پارچه کیسه خواب، ظریف است. بنابراین، در صورت استفاده از یک استر کیسه خواب داخل کیسه خواب خود، شما می‌توانید به طور منظم آستر را بشوئید و نیازی به شستن مداوم خود کیسه خواب نیست و از این رو، عمر کیسه خواب طولانی‌تر می‌شود. همچنین، اگر برای یک دوره طولانی برنامه می‌روید، استفاده از استر کیسه خواب بسیار مفید خواهد بود زیرا شستن خود کیسه خواب با وجود ضخامت زیاد، سنگینی و خشک شدن دیر هنگام، زحمت زیادی را برای شما خواهد داشت در صورتی که شستن و خشک کردن آستر بسیار ساده و سریع خواهد بود.

پیشنهاد ما: کیسه خواب کوهنوردی کله گاوی

۲- شما را گرم نگه می‌دارد

استر‌های پشمی می‌توانند گرمای بیشتری را در شب‌های سرد برای شما ایجاد کنند. برخی از این آستر‌ها تا ۲۵ درجه فارنهایت را به گرمای کیسه خواب اضافه می‌کنند. فقط مراقب باشید زیرا برخی از این استر‌های پشمی بسیار حجیم هستند.

۳- شما را خنک نگه داشته و همچنین موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود

علاوه بر گرم نگه داشتن، شما را خنک نیز نگه می‌دارند! اگر در گرمای تابستان به برنامه می‌روید، ممکن است کیسه‌خواب ضخیم سه فصلی خود را با خود نبرید و در این شرایط، آستر یک انتخاب مناسب است. همچنین، اگر در هتل اقامت می‌کنید و مجبور هستید برای روانداز هزینه اضافی پرداخت نمایید و اجازه استفاده از کیسه خواب را نیز نداشته باشید، استر کیسه خواب کارساز خواهد بود.

در این پست سه مورد از کاربردهای استر کیسه خواب برای شما آورده شده است. اگر در مورد حفظ عمر کیسه خواب خود جدی هستید یا به گرمای اضافی نیاز دارید، این مورد یک مورد اجباری برای شماست.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *